Galéria

Poskytujeme celoročné ubytovanie v obci Podhájska v blízkosti termálneho kúpaliska. Všetky ubytovacie apartmány sú po komplexnej rekonštrukcií s nadštandartnou výbavou, situované v tichom prostredí, mimo hlavných ciest. Máme zabezpečené bezdrôtové pripojenie na Internet.

Prosíme ctených záujemcov o ubytovanie, aby pri rezervácií uvádzali, o ktoré ubytovacie zariadenie majú záujem (Andrejka I, Andrejka II, Monika) a pre potreby komunikácie tiež telefonický / mobilný kontakt na seba.

Termálne kúpalisko v Podhájskej je svetoznáme vďaka unikátnemu zloženiu termálnej vody, ktoré je porovnateľné s vodou z Mŕtveho mora. Je otvorené celoročne s výnimkou letnej a zimnej údržby. Liečivé účinky vody z Podhájskej sa prejavujú u ľudí s problémami pohybového ústrojenstva a najmä u ľudí s problémami dýchacích ciest a kožných ekzémov. Liečivá termálna voda dosahuje v hĺbke 1900 metrov až 83°C a obsahuje 6,7 gramov katiónov a 11 gramov aniónov na 1 liter.

Obec Podhájska sa nachádza na juhozápade Slovenska. Patrí do Nitrianskeho samosprávneho kraja a novozámockého okresu. Susedí s obcami Veľké Lovce, Radava, Trávnica a Pozba.
V obci Podhájska je niekoľko reštaurácií, pohostinstiev, pizzéria, letné kino, športový areál. Spojenie je zabepečené cestnou a železničnou dopravou. Ponúkame Vám možnosť stráviť príjemnú dovolenku v obci Podhájska.

Galéria: